На обід Карлсон з’їв 28,8 кг варення, що ста­новило 120 % того, що він планував з’їсти. Скільки

варення планував з’їсти Карлсон на обід?

Ответы на вопрос

Отвечает Намазбаев Бекасыл.

Відповідь:

Карлсон планував з'їсти 24 кг варення на обід.

Покрокове пояснення:

Позначимо плановану кількість варення як "х". За умовою задачі, 28,8 кг варення становить 120% від "х". Це можна записати у вигляді рівняння:

28,8 = 1.2 * х

Щоб знайти "х", необхідно розділити обидві частини рівняння на 1.2:

х = 28,8 / 1.2

х = 24

Тому, Карлсон планував з'їсти 24 кг варення на обід.

Отвечает Сопова Алина.

Ответ: він планував з'їсти 24кг варення

Пошаговое объяснение:

28,8:1,2(120%)= 24(кг)