Виконай дії: 6 1/4 * (-8) + 3 2/3 / (-5,5) + 2,4 * 4 7/12


Ответы на вопрос

Отвечает Серыкбол Асыл.

6 1/4 = (6 * 4 + 1) / 4 = 25/4

4 7/12 = (4 * 12 + 7) / 12 = 55/12

Тепер виконаємо обчислення:

6 1/4 * (-8) = (25/4) * (-8) = -200/4 = -50

3 2/3 / (-5.5) = (11/3) / (-5.5) = -11/3 * (1/5.5) = -11/3 * 10/55 = -110/165 = -2/3

2.4 * 4 7/12 = 2.4 * (55/12) = 132/30 = 22/5

Тепер додамо всі результати:

-50 + (-2/3) + 22/5 = -250/5 + (-2/3) + 22/5 = -50 + (-10/15) + 22/5 = -50 - (2/3) + (22/5) = (-750/15 - 10/15 + 66/15) = -694/15

Отже, результат обчислень дорівнює -694/15.

Отвечает Никитина Екатерина.

Ответ:

6 \frac{1}{4}  \times  - 8 =  \frac{25}{4}  \times  \frac{8}{1}  = 50 \\ 3 \frac{2}{3}  \div  -  \frac{55}{10}  =  \frac{11}{3}  \times  -  \frac{10}{55}  =   - \frac{10}{15}  =  -  \frac{2}{3}  \\ 2 \frac{4}{10}  \times 4 \frac{7}{12}  =  \frac{24}{10}  \times  \frac{55}{12}  =  \frac{22}{2}  = 11 \\ 50 + ( -  \frac{2}{3} ) + 11 = 61 -  \frac{2}{3}  =  \frac{61}{1}  -  \frac{2}{3}  =  \frac{183 - 2}{3}  =  \frac{181}{3}  = 60 \frac{1}{3}