у зоопарку 7 чорних лебедів, що становить 25% усіх лебедів, що є в зоопарку.Скільки лебедів в

зоопарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатенко Снежок.
28
7*(4=25%)=7*4=28
Я это пишу чтобы заклать больше символов