Розв'яжи рівняння та виконай перевірку 1) х+12605=17700 2) 31409+у=47=47002 3) к-15391=45497 4)

12398-p=4597 Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Болатбаи Бекарыс.

1.

x = 17700 - 12605 = 5095

Перевірка: 5095 + 12605 = 17700 (правильно)

2.

у = 47002 - 31409 = 15593

Перевірка: 31409 + 15593 = 47002 (правильно)

3.

k = 45497 + 15391 = 60888

Перевірка: 60888 - 15391 = 45497 (правильно)

4.

p = 12398 - 4597 = 7801

Перевірка: 12398 - 7801 = 4597 (правильно)