1. 2x + 11y = 15, 10x - 11y = 9; 3. [3x - y = 0, 5x - y = -4. 2. 2x + y = 12, 7x - 2y = 31;​


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

Ответ:x = -1/2, y = -3/2

Пошаговое объяснение:

Розв'язання системи рівнянь:

Можна розв'язати цю систему рівнянь методом елімінації:

Множимо перше рівняння на 10 і додаємо до другого рівняння, щоб усунути y:

2x + 11y = 15 (1)

10x - 11y = 9 (2)

12x = 24

x = 2

Підставляємо x в рівняння (1) або (2) і знаходимо y:

2(2) + 11y = 15

11y = 11

y = 1

Таким чином, розв'язок системи рівнянь: x = 2, y = 1.

Розв'язання системи рівнянь:

Можна розв'язати цю систему рівнянь методом підстановки:

З рівняння (1) виражаємо y через x:

y = 3x

Підставляємо в рівняння (2) вираз для y:

2x + (3x) = 12

x = 2

Підставляємо x в вираз для y:

y = 3(2) = 6

Отже, розв'язок системи рівнянь: x = 2, y = 6.

Розв'язання системи рівнянь:

Можна розв'язати цю систему рівнянь методом елімінації:

Множимо перше рівняння на 5 і додаємо до другого рівняння, щоб усунути y:

3x - y = 0 (1)

5x - y = -4 (2)

8x = -4

x = -1/2

Підставляємо x в рівняння (1) або (2) і знаходимо y:

3(-1/2) - y = 0

y = -3/2

Таким чином, розв'язок системи рівнянь: x = -1/2, y = -3/2.