Виконай завдання: 1) Запиши число триста сорок тисяч вісімдесят п'ять цифрами. 2. Число 6034

запиши у вигляді суми розрядних доданків: 3. Запиши сусідів числа 1899. 4. Знайди 4/7 від числа 28. 5. Хлопчик спав третю частину доби. Скільки годин він спав? 6. Скільки буде, коли 56000: 100? 7. Обчисли і запиши тільки відповідь: 318 + 282. 8. Яке число є часткою чисел 4800 і 6? 9. Довжина сторони квадрата 10см. Знайди площу даного квадрата. 10. 2км 75см = 11. Запиши число, яке є розв'язком рівняння 600 x = 24 000. 12. Обчисли зручним способом: 180 •5• 20

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Даниил.

Ответ:

1) 340085

2) 6000+30+4=6034

3) 1898, 1900

4) 16

5) 8 год

6) 560

7) 600

8) 800

9) 100 см2

10) 2 км 75 см=20075 см

11) 4

12) 1) 5*20=100 2) 180*100=18000

Пошаговое объяснение: