3 *( x - 1,5)+2x = 1,7


Ответы на вопрос

Отвечает Антончик Іванна.

Ответ:

х = 1,24

Пошаговое объяснение:

3 × (x - 1,5) + 2x = 1,7

3х - 4,5 + 2х = 1,7

5х = 1,7 + 4,5

5х = 6,2

х = 6,2 ÷ 5

х = 1,24

Отвечает Сорокин Никита.
X= 1,24
спочатку розкриваємо дужки, потім зводимо подібні доданки, потім переносимо константу в праву частину де получаємо 5x=1,7+4,5 це обчислюємо і виходить що 5x=6,2 розділяємо обидві частини і отримуємо що X= 1,24