7. Трое п'ятикласників колекціонують марки. В одного з них 195 ма- рок, що на 23 марки більше, ніж

у другого. Скільки марок у тре- тього п'ятикласника, якщо разом у хлопців 556 марок, Аби проголт​

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Артём.

Ответ:

1)195-23=172(марки)

2)195+172=367(марок)

3)556-367=189(марок)

відповідь: 189 марок