3. Розв'яжіть задачу: В одній школі навчається 50 п'ятикласників, а в другій - на два менше, ніж у

першій. У третій школі навчається на 2 п'ятикласника більше, ніж у першій і другій школах разом. Скільки всього п'ятикласників навчається у трьох школах разом? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилл Васильев.

Ответ:

1) 50 - 2 = 48(пятикласників) - Ми дізнаємося скільки в другій школі.

2) 50 + 2 = 52(пятикласників) - Ми дізнаємося скільки в третій  школі.

3) 50+52+48=150(пятикласників) - Ми дізнаємося скільки в трьох школах навчаються разом.