Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одноми з двох пунктів відстань між якими 589 км , і

зустрілися через 3 години 10 хвилин знайти швидкість одного з них на 10 км год більша ніж швидкість другого​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Арина.

Пошаговое объяснение:

3 часа 10 мин = 3 10/60 = 3 1/6 часа

Скорость 1 автомобиля = х км/ч

Скорость 2 автомобиля = х + 10 км/ч

(х + х + 10) * 3 1/6 = 589

2х + 10 = 589 : 3 1/6

2х + 10 = 589 : 19/6

2х + 10 = 589 * 6/19

2х + 10 = 31 * 6/1

2х + 10 = 186

2х = 186 - 10

2х = 176

х = 176 : 2

х = 88

Скорость 1 автомобиля = (х) = 88 км/ч

Скорость 2 автомобиля = (х + 10) = 88 + 10 = 98 км/ч