Спростіть вираз 13х + х – 8 і знайдіть його значення, якщо х = 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Баян Снежана.
Пояснення: замість х підставляємо значення 3.

Отже

13•3+3-8 = 34

13•3= 39

39+3=42

42-8=34