Користуючись формулою обʼєму прямокутного паралелепіпеда V=SH, обчисліть: 1) обʼєм V, якщо S =

23м2,H = 20м; 2) площу S основи, якщо V = 192дм3, H = 12дм; 3) висоту H, якщо V = 220см3, S = 44см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

V=SH

S=V/H

H=V/S;

1) V=SH=23м²*20м=460м².

2) S=V/H=192дм³/12дм=16м².

3) H=V/S=220см³/44см²=5см.