Запиши мішане число 2 3/5 у вигляді неправильного дробу.


Ответы на вопрос

Отвечает Диксас Никита.

Ответ:

13/5.

Пошаговое объяснение:

2⅗. Щоб перетворити цей дріб у неправильний нам потрібно ціле число помножити на знаменник, та додати чисельник

2⅗=(2*5+3)/5=13/5..

отримаємо тринадцять п'ятих