Відстань між пунктами А і В дорівнює 290км. Одночасно назустріч один одномуз цих пунктів вийхали 2

автомобілі й зустрілися через 2 години. Знайдіть швидкість кожного автомобіля,якщо швидкість одного з них на 5км/год менша,ніж швидкість іншого.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.
Пусть х-скорость первого
тогда х+5 - скорость второго
уравнение-
(х+х+5)*2=290
4х=280
х=70 (км/ч)-скорость одного
тогда 70+5=75- скорость второго