До обіду продали 5 ящиків помідорів а після обіду -4ящики.Всього продали 72кг помідорів.Скільки кг

помідорів продали до обіду і після обіду?

Ответы на вопрос

Отвечает Копанев Макс.

Ответ: 40, 32

Пошаговое объяснение:

4+5=9 - всего ящиков

72:9=8 - кг в одном ящике

8*5=40 - до ообеда

8*4=32 - после обеда