Помогите СРОЧНО Спростіть вираз і знайдіть його значення при у=2 3/5 б) -8(1/8-1/4у) -3 (1-2 1/3у)


Ответы на вопрос

Отвечает Доцлова Снежана.

Ответ:

19,4

Пошаговое объяснение:

-8(1/8 - 1/4у) - 3(1 - 2 1/3у) =

-8(1/8 - 1/4у) - 3(1 - 7/3у) =

-1 + 2у - 3 + 7у = -4 + 9у

у = 2 3/5

-4 + 9у = -4 + 9 * 2 3/5 = -4 + 9 * 13/5 =

-4 + 117/5 = -4 + 23,4 = 19,4