Знайди середнє арифметичне чисел 12.5 14.6 19.4


Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Михаил.

Ответ:

15.5

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти середнє арифметичне чисел, потрібно їх суму поділити на їх кількість. У цьому випадку, кількість чисел = 3.

Сума чисел: 12.5 + 14.6 + 19.4 = 46.5

Середнє арифметичне: 46.5 / 3 = 15.5

Отвечает Камолов Денис.

Відповідь:

(12,5+14,6+19,4):3= 15,5

Покрокове пояснення: