Подайте число 50 у виглядi суми двох додатних чисел так, щоб сума Їх квадратiв була найменьшою


Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Никита.

Сума двох чисел дорівнює 50. Щоб знайти пару чисел, сума квадратів яких є мінімальною, нам потрібно знайти пару чисел, які найближче одне до одного. Чим ближче два числа разом, тим меншою буде сума квадратів. У цьому випадку ми можемо використати рівняння: x + y = 50, де x і y — два числа. Щоб знайти пару чисел, які мінімізують підсумовування квадратів, ми можемо встановити x = 25 і y = 25. Це тому, що 25 + 25 = 50 і (25^2 + 25^2) = (625 + 625) = 1250 .Це мінімальне значення, яке можна досягти для підсумовування квадратів.Отже, числа 25 і 25.

Отвечает Смирнов Никита.

Відповідь: 25+25.

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю