Подайте число 60 у вигляді суми двох додатних чисел так, щоб сума їх квадратів була найменшою

Тільки, якщо можна, то повне рішення

Ответы на вопрос

Отвечает Раимова Яна.
Х+у=60
х^2+у^2=?
у=60-х
х^2+(60-х)^2=?