Х“ +1 6.40. Подайте число 64 у вигляді суми двох додатних доданківтак, щоб сума їхніх квадратів

була найменшою.​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

64=32+32;

32²+32²=2048

Покрокове пояснення:

методом підбору

32*32 +32*32=1024*2=2048

31*31+33*33=961+1089=2050