6. Хлопчик задумав число, збiльшив його в 3 рази, до добутку додав 540, результат поділив на 4 і

отримав 324. Яке число задумав хлопчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Нехай задумане число буде позначене як х.

Хлопчик збільшив число в 3 рази, тому він отримав 3х.

Потім до добутку 3х додав 540, тобто він отримав вираз 3х + 540.

Після цього він поділив результат на 4 і отримав 324. Тобто ми можемо записати рівняння:

(3х + 540) / 4 = 324

Можемо спочатку помножити обидві сторони на 4, щоб позбутися дробі:

3х + 540 = 1296

Тепер віднімаємо 540 від обох сторін:

3х = 756

І нарешті ділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення х:

х = 252

Отже, задумане хлопчиком число - 252.

Отвечает Сычева Анастасия.

Ответ:

252

Пошаговое объяснение:

Задуманное число = х

(х * 3 + 540) : 4 = 324

3х + 540 = 324 * 4

3х + 540 = 1296

3х = 1296 - 540

3х = 756

х = 756 : 3

х = 252

Задуманное число = (х) = 252