Задача 1. Петрик задумав число, число, до- дав до нього 5, суму поділив на 3, результат помножив на

4, зменшив на 16, Поділив на 7 й отримав –2. Яке число задумав хлопчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Захар.

Відповідь:

-3,5

Покрокове пояснення:

(х+5):3×4-16÷7=-2

(х+5)÷3×4-16=-2×7=-14

(х+5)÷3×4=-14+16=2

(х+5)÷3=2÷4=0,5

х+5=3×0,5=1,5

х=1,5-5=-3,5