Андрій зібрав 8 кг яблук.Петро зібрав на 25 % більше яблук ніж Андрійко скільки кілограмів яблук

зібрав Петро

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Миша.
1. 8 : 100 = 0.08кг — яблук це 1%
2. 0.08 * 25 = 2кг — яблук це 25%
3. 8 + 2 = 10 кг — яблук зібрав Петро
Отвечает Чопуров Расул.

Відповідь:

100% : 25%=4=

8:4=

8+2=10

відповідь: 10 кг зібрав

Покрокове пояснення: