Андрій зібрав 8 кг яблук. Петро зібрав на 25 % більше яблук, ніж Андрій. Скільки кілограмів яблук

зібрав Петро?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вовна Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8 кг+ 25% = 10 кг

8 кг - 100%

икс кг - 25%

х= (8*25)/100= 2 кг (т.е. собрал 25% от 8кг это 2 кг)

8+2=10кг