1)Знайти корень рівняння -7х=21 2)виконай ділення -34,85:(-1,7) 3)розв'яжи рівняння

11,7х-4,2=1,7х+8,9

Ответы на вопрос

Отвечает Ведров Максим.

Пошаговое объяснение:

-7х = 21

х = 21 : (-7)

х = -3

-34,85 : (-1,7) = 20,5

11,7х - 4,2 = 1,7х + 8,9

11,7х - 1,7х = 8,9 + 4,2

10х = 13,1

х = 13,1 : 10

х = 1,31