Автобус їхав 3,2 год зі швидкістю 85KM / r * on і 1, 6roA - 3i швидкістю 70KM / r * oA Знайди

середню швидкість руху автобуса на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Елизавета.

Ответ:

80 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 3,2 * 85 = 272 (км) - проехал автобус за первые 3,2 часа

2) 1,6 * 70 = 112 (км) - проехал автобус за следующие 1,6 часа

3) 3,2 + 1,6 = 4,8 (часа) - всего был в пути автобус

4) 272 + 112 = 384 (км) - всего проехал автобус за 4,8 часа

5) 384 : 4,8 = 80 (км/ч) - средняя скорость автобуса на всем пути

Отвечает Садовская Татьяна.

ОТВЕТ:
Можемо використати формулу середньої швидкості, яка визначається як загальний пройдений шлях поділений на загальний час:

Середня швидкість = Загальний пройдений шлях / Загальний час

Щоб знайти загальний пройдений шлях, потрібно обчислити відстань, яку проїхав автобус з кожною швидкістю:

Відстань_1 = Швидкість_1 * Час_1 = 85 km/h * 3.2 h = 272 km

Відстань_2 = Швидкість_2 * Час_2 = 70 km/h * 1.6 h = 112 km

Загальний пройдений шлях = Відстань_1 + Відстань_2 = 272 km + 112 km = 384 km

Загальний час = Час_1 + Час_2 = 3.2 h + 1.6 h = 4.8 h

Середня швидкість = Загальний пройдений шлях / Загальний час = 384 km / 4.8 h ≈ 80 km/h

Отже, середня швидкість руху автобуса на всьому шляху була близько 80 km/h.