Повітря складається з 21% кисню і 79% азоту. Скільки кубічних метрів кожного виду газу міститься в

класі довжиною 15 м, шириною 10 м і висотою 3 метри ? будь ласка якщо користуєтесь якоюсь формулою напишіть її теж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Витвицкий Мирослав.

Ответ:

Об'єм класу можна обчислити, перемноживши його довжину, ширину та висоту:

V = 15 м x 10 м x 3 м = 450 м³

Так як повітря складається з 21% кисню і 79% азоту, ми можемо обчислити кількість кожного газу, множачи об'єм на відсоткове вміст:

Кількість кисню = 0.21 x 450 м³ = 94.5 м³

Кількість азоту = 0.79 x 450 м³ = 355.5 м³

Тому в класі міститься 94.5 кубічних метрів кисню і 355.5 кубічних метрів азоту.

Формула для обчислення об'єму: V = lwh, де l - довжина, w - ширина, h - висота.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ангелова Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об'єм класу V = 15 * 10 * 3 = 450 м.куб. і це 100%

складаємо пропорцію

450 м куб - 100%

x м куб – 21%

x = 450*21/100 = 94,5 м. куб. (кисню)

Решта 450 - 94,5 = 355,5 м. куб займе азот.