Будь-ласка допоможіть!Один гектар лісу виділяє стільки кисню, скільки потрібно для очищення 18 млн

кубічних метрів повітря, що необхідне для дихання 200 людей. Яка площа лісу необхідна для дихання учнів нашого класу?Якщо учнів в нашому класі 30.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Ксения.

Ответ:

0,15га или 1500 м²

Пошаговое объяснение:

1 га леса — 18 млн м³ воздуха = 200 людей

18 млн м³ воздуха — 200 человек

х млн м³ воздуха — 30 человек

18/х = 200/30

200 * х = 30 * 18

200х = 540

х = 540 : 200

х = 2,7

2,7 млн м³ воздуха необходимо для 30 человек

1 га леса — 18 млн м³ воздуха

х га леса — 2,7 млн м³ воздуха

1/х = 18/2,7

18 * х = 2,7 * 1

18х = 2,7

х = 2,7 : 18

х = 0,15

0,15 га леса необходимо для дыхания 30 человек

1 га = 10 000 м²

0,15 га = 0,15 * 10000 = 1500 м²