Основа та бічна сторона рівнобедреного трикутника відносяться як 3 : 4. Знайдіть сторони цього

трикутника, якщо його периметр дорівнює 154 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Анна.

Відповідь:

3х-основа

4х-бічні сторони

3х+4х+4х=154

11х=154

х=14

Основа=3×14=42

Бічні сторони=4×14=56

Покрокове пояснення:

Отвечает Сомова Анастасия.

Нехай основа рівнобедреного трикутника дорівнює 3x, а бічна сторона дорівнює 4x. Оскільки трикутник рівнобедренний, то його друга бічна сторона також дорівнює 4x.

Оскільки периметр трикутника дорівнює сумі довжин його сторін, то ми можемо записати рівняння:

3x + 4x + 4x = 154

Отримуємо:

11x = 154

x = 14

Тоді основа трикутника дорівнює 3x = 42, а бічні сторони дорівнюють 4x = 56.

Отже, сторони рівнобедренного трикутника дорівнюють 42 см, 56 см та 56 см.