9. Розв'яжіть рівняння |x - 2| -3 = -2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жеткергенова Альбина.

Ответ:
|x - 2| -3 = -2
|x - 2| = 1
Оскільки є модуль, то потрібно розглянути 2 варіанти
1) x - 2 = 1      2) x - 2 = -1
  x = 3               x = 1
Відповідь: x1 = 3, x2 = 1