Сума 3-х чисел =56,8. Відомо що Ⅰ:Ⅲ=3:8, а Ⅱ число становить 12% від 1, знайти кожне число(будь

ласка з розв’язанням)

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Відповідь:

3x - l число

3x+8x+12%*3x=56,8

11,36x=56,8

x=5

3x=15 - l

8x=40 - ll

0,36x=1,8 - lll

Покрокове пояснення: