Задание 1. Оберіть правильну відповідь. Задание 1.1) Якщо 1,07 збільшити у 1000 разів, то отримаємо

число: a) 1700; 6) 10,7; B) 107; г) 1070. Задание 1.2) Добуток чисел 0,8 і 7 дорівнює: a) 1,5; 6) 56; B) 5,6 r) 0,56. Задание 1.3) Скільки цифр потрібно відділити комою справа у добутку 2,168 i 1,22? а)Дві;. б) Три; в) П'ять; г) Сім. Задание 2 Обчисліть та округліть результат: ке 2.1) До десятих; 8,6 - 2,3; 2.2) До одиниць: 1,9 - 0,66; 2.3) До сотих: 48,55 -1,49; 2.4) До сотих: 76,57 -5,34. чисел Задание 3. Теплохід рухався 2,4 год проти течії річки і 2,9 год за течією. Який шлях подолав теплохід, якщо його швидкість дорівнює 27,1 км/год, а швидкість течії - 1,8 км год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шикалов Андрей.
Задание 1.1) Правильна відповідь: г) 1070.

1,07 помножене на 1000 дає 1070.

Задание 1.2) Правильна відповідь: B) 5,6.

Добуток чисел 0,8 і 7 дорівнює 5,6.

Задание 1.3) Правильна відповідь: б) Три.

Добуток 2,168 і 1,22 дорівнює 2,64336. Цифр після коми 3.

Задание 2.

2.1) 6,3
2.2) 1,24
2.3) 47,06
2.4) 71,23

Задание 3.

Використовуємо формулу: шлях = швидкість * час.

Шлях проти течії = 27,1 - 1,8 = 25,3 км/год.
Шлях за течією = 27,1 + 1,8 = 28,9 км/год.

Шлях проти течії = 25,3 * 2,4 = 60,72 км.
Шлях за течією = 28,9 * 2,9 = 83,81 км.

Загальний шлях, подоланий теплохідом = 60,72 + 83,81 = 144,53 км. Округлюємо до сотих: 144,53 км.
Отвечает Королев Алексей.

Ответ:

1.1 г) 1070

1.2 B) 5,6.

1.3 в) п'ять

2.1) 8,6 - 2,3 = 6,3 (до десятих)

2.2) 1,9 - 0,66 = 1,24 (до одиниць)

2.3) 48,55 - 1,49 = 47,06 (до сотих)

2.4) 76,57 - 5,34 = 71,23 (до сотих)

143,63 км

Отже, теплохід подолав 143,63 км