Розв'язати рівняння: 8х16 = -3x+6 помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.

Відповідь:8х16 = 128, оскільки 8 помножене на 16 дорівнює 128.

-3x+6 = -3x+6, оскільки права частина рівняння не містить змінних і залишається незмінною.

Отже, ми маємо рівняння:

128 = -3x + 6

Щоб знайти значення x, необхідно перенести -3x на ліву сторону і відняти 6 з обох сторін:

128 - 6 = -3x

122 = -3x

x = -122/3

Таким чином, розв'язок рівняння 8х16 = -3x+6 є x = -122/3.

Покрокове пояснення: