Знайди значення кожного виразу зі змінн 345 . а - 124 . с, якщо а = 23, c = 46.


Ответы на вопрос

Отвечает Гербер Максим.

Ответ:

Підставляємо значення змінних в вираз і розв'язуємо його:

345 * а - 124 * с = 345 * 23 - 124 * 46 = 7935 - 5696 = 2239

Отже, значення виразу 345 * а - 124 * с при а = 23 та с = 46 дорівнює 2239.