Д/з Розв’яжіть задачі. 1) У шкільній їдальні спекли 200 ватрушок, 0,15 яких учні розкупили на

малій перерві. Скільки ватрушок купили учні? Скільки ватрушок залишилося? 2) Дмитрик зібрав у саду 40 яблук, з яких 0,75 він віддав друзям, а половину решти з’їв. Скільки яблук з’їв Дмитро?

Ответы на вопрос

Отвечает Martirosyan Ab.

1) Кількість проданих ватрушок:

0,15 * 200 = 30

Кількість залишених ватрушок:

200 - 30 = 170

Учні купили 30 ватрушок, а залишилося 170 ватрушок.

2) Кількість відданих друзям яблук:

0,75 * 40 = 30

Кількість залишених яблук:

40 - 30 = 10

Половина залишених яблук:

10 / 2 = 5

Дмитрик з'їв 5 яблук.