У шкільній їдальні спекли 750 булочок.з них із маком спекли 200 булочок ,із корицею -на 50 булочок

,більше ніж із маком ,а решта -з вишнями .Ск.булочок із вишнями спекли у шкільній їдальні?

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.
200+50=250-с корицей
750-200-250=300-с вишней
Отвечает Мирзоян Диана.
200+50=250 с корицей
200+250=450- с маком и с корицей вместе
750-450=300 - с вишней