барвінок зібрав у своєму саду 246 кг яблук і 356 кг груш. Шосту частину всіх фруктів барвінок

віддав своїм друзям з дитячого садка, п'яту частину всіх фруктів - друзям зі школи, а решту - у лікарню. Скільки кг фруктів віддав Барвінок у лікарню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коробицын Славик.

Ответ:381,3 кг

Пошаговое объяснение:

1)246+356=602- всього зибрав

2) 602*1/6=301/3=100.3кг-виддав у садок

3) 602*1/5=120.4 кг-виддав у школу

4) 602-100,3-120,4=381,3 кг- виддав у ликарню