Олег задумав число зменшив його на 25 різницю збільшив у 8 разів й отримав 240 яке число задумав

Олег?

Ответы на вопрос

Отвечает Платонова Майя.

1) 240 : 8 = 30
2) 30 + 25 = 55
Відповідь: Олег задумав число 55

Отвечает Малых Костя.

Відповідь:

240÷8=30

30+25=55

55 задумане число

Покрокове пояснення: