При якому значенні а графік рівняння проходить через початок координат: 1) 5x-2y = a; 2) 6x + 7y

= a + 4

Ответы на вопрос

Отвечает Медведский Юра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб графік рівняння проходив через початок координат (0, 0), потрібно підставити x = 0 та y = 0 в дані рівняння і отримати a.

При x = 0 та y = 0 отримаємо:

5x - 2y = a

5(0) - 2(0) = a

a = 0

Отже, графік рівняння 5x - 2y = a проходить через початок координат при a = 0.

При x = 0 та y = 0 отримаємо:

6x + 7y = a + 4

6(0) + 7(0) = a + 4

a + 4 = 0

a = -4

Отже, графік рівняння 6x + 7y = a + 4 проходить через початок координат при a = -4.