Купили 3 кг карамелі та 2 кг шоколадних цукерок. Середня ціна куплених цукерок- 43,2 грн. Скільки

коштує 1 кг шоколадних цукерок, якщо 1 кг карамелі коштує 32,4 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бушуев Данил.

Ответ:

59,4 грн

Пошаговое объяснение:

1) 3 + 2 = 5 (кг) - конфет купили всего

2) 5 * 43,2 = 216 (грн) - заплатили за все конфеты

3) 32,4 * 3 = 97,2 (грн) - стоимость 3 кг карамели

4) 216 - 97,2 = 118,8 (грн) - стоимость 2 кг шоколадных конфет

5) 118,8 : 2 = 59,4 (грн) - стоит 1 кг шоколадных конфет