при якому значенні змінної значення виразу -3(2,1x-4)-1,6 на 2,6 більший за значення виразу

1,2*(0,5-5x)

Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.

Маємо рівняння:

-3(2,1x-4)-1,6 = 1,2*(0,5-5x) + 2,6

-6,3х+12-1,6 = 0,6-6х+2,6

-6,3х+6х = 3,2 - 10,4

-0,3х = -7,2

х = -7,2 : (-0,3)

х=24

Відповідь: 24.