№6. З двох станцій. Відстань між якими дорівнює 26,24 км, одночасно в одному напрямі вийшли два

поїзди. Перший поїзд ішов попереду зі швидкістю 58,4 км/год, а через 4,1 години після початку руху його наздогнав другий поїзд. Знайдіть швидкість другого поїзда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмкина Настя.

Ответ:

64,8

Пошаговое объяснение:

1) 26,24 : 4,1 = 6,4 (км/год) — на 6,4 км/ год швидкість другого поїзда більша ніж швидкість першого поїзда;

2) 58,4 + 6,4 = 64,8 (км/год) швидкість другого поїзда.

Відповідь: 64,8