З двох станцій, відстань між якими дорівнює 25,6км, одночасно в одг напрямі вийшли два поїзди.

Перший поїзд ішов попереду зі швидкістю 58,4км/год, і через 4 год після початку руху його наздогнав другий поїзд. Знайдіть швидкість другого поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбаева Аружан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

нехай х - швидкість другого

(х- 58,4)× 4 = 25,6

х-58,4 = 25,6:4

х - 58,4 = 6,4

х= 6,4+58,4

х= 64,8 км/год - швидкість другого поїзда

По діях

1) 58, 4 ×4= 233,6км - пройшов перший до того. як його наздогнали

2)233,6 + 25,6 = 259,2км шлях другого

3) 259,2 :4 = 64,8 км/год - швидкість другого