Y = 2 – 3x – 8x^2 знайдіть похідну функції


Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

Для знаходження похідної функції y = 2 – 3x – 8x^2 застосуємо правило диференціювання складеної функції, де усереднену функцію 2 – 3x розглянемо як зовнішню, а функцію -8x^2 - як внутрішню:

y' = (d/dx) (2 – 3x – 8x^2) = (d/dx) (2 – 3x) * (d/dx) (-8x^2)

= -3 * (-8x) = 24x - це є похідна функції y.