1 + 3 + 5 + 7 + 9 + ... + 45 = чекаю на толкову відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Сума арифметичної прогресії обчислюється за формулою:

S = (n/2) * (a1 + an),

де n - кількість елементів прогресії, a1 - перший елемент, an - останній елемент.

У нашому випадку, n = 23 (бо ми маємо 23 непарні числа), a1 = 1, а an = 45. Підставляючи ці значення до формули, ми отримуємо:

S = (23/2) * (1 + 45) = 23 * 23 = 529.

Отже, сума цієї арифметичної прогресії дорівнює 529.