Квадрат зі стороною 8 см і прямокутник мають рівні площі . Ширина прямокутника 16 см. Знайдіть

довжину та периметр прямокутника пж по діях

Ответы на вопрос

Отвечает Фильченкова Лиза.

Нехай довжина прямокутника дорівнює x, тоді його площа буде рівна x * 16, а площа квадрата зі стороною 8 см дорівнює 8 * 8 = 64 см^2.

За умовою задачі площі квадрата та прямокутника рівні:

x * 16 = 64

x = 4

Таким чином, довжина прямокутника дорівнює 4 см.

Периметр прямокутника буде:

2 * (16 + 4) = 40 см

Отже, довжина прямокутника дорівнює 4 см, а його периметр дорівнює 40 см.

Отвечает Батяев Никита.

Ответ:

4 см и 40 см

Пошаговое объяснение:

1) 8 * 8 = 64 (см²) - площадь квадрата

S квадрата = S прямоугольника

2) 64 : 16 = 4 (см) - длина прямоугольника

3) 2 * (4 + 16) = 2 * 20 = 40 (см) - периметр прямоугольника