Дві мурахи повзли назустріч одна одній . Перша мураха повзла зі швидкістю 4 см/с, а друга – зі

швидкістю 6 см/с. Через який час мурахи зустрінуться, якщо спочатку відстань між ними була 1 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Анастасия.

Ответ:

Гірка: довжина 10,8м

Лижник спустився з гірки за 3 с, рухаючись з постійним прискоренням 0,4 м/с2. Визначте довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 3 м/с.

Ми можемо використати одне з рівнянь руху з постійним прискоренням, щоб визначити довжину гірки. Це рівняння виглядає так:

s = ut + (1/2)at^2,

де s - довжина гірки, u - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

У цьому випадку, ми знаємо, що:

u = 3 м/с (початкова швидкість) a = 0,4 м/с^2 (прискорення) t = 3 с (час)

Підставляючи ці значення в рівняння, ми отримуємо:

s = ut + (1/2)at^2 s = 3 м/с * 3 с + (1/2) * 0,4 м/с^2 * (3 с)^2 s = 9 м + 1,8 м s = 10,8 м

Отже, довжина гірки дорівнює 10,8 метрів.

Дві мурахи повзли назустріч одна одній . Перша мураха повзла зі швидкістю 4 см/с, а друга – зі швидкістю 6 см/с. Через який час мурахи зустрінуться, якщо спочатку відстань між ними була 1 м?

Можемо використати просту формулу для обчислення часу, коли два об'єкти зустрінуться, які рухаються один назустріч одному з різними швидкостями. Ця формула полягає в тому, що час знайдений діленням відстані між двома об'єктами на суму їх швидкостей.

t = d / (v1 + v2)

де t - час, d - відстань між двома об'єктами, v1 - швидкість першого об'єкту, v2 - швидкість другого об'єкту.

У цьому випадку, ми знаємо, що:

d = 1 м = 100 см (початкова відстань між мурахами) v1 = 4 см/с (швидкість першої мурахи) v2 = 6 см/с (швидкість другої мурахи)

Підставляючи ці значення в формулу, ми отримуємо:

t = d / (v1 + v2) t = 100 см / (4 см/с + 6 см/с) t = 100 см / 10 см/с t = 10 с

Отже, мурахи зустрінуться через 10 секунд після того, як рухнули назустріч одна одній.

Пошаговое объяснение:

постав найкращу відповідь