Дві мурахи повзли через стежку назустріч одна одній і зустрілися через 15 с. Перша мураха повзла зі

швидкістю 4 см/с, а друга – зі швидкістю 6 см/с. Яка ширина стежки?

Ответы на вопрос

Отвечает Горлов Глеб.

Пошаговое объяснение:

1)15:2 =7,5(секунд)-перша і друга мураха повзли по 7,5 секунд

2)7,5•4=30 (см) проповзла 1 мураха

3)7,5•6=45 (см) проповзла 2 мураха

4) 30+45=75 (см)-ширина стежки

Відповідь: ширина стешки 75 см