З одного мурашника одночасно в протилежних напрямах вирушили дві мурашки. Одна мураха повзла зі

швідкістю 35мм\с, а друга зі швідкістю на 24 мм\с більшою. Яка відстань буде між ними через 18с?

Ответы на вопрос

Отвечает Витрум Вероника.
35+24=59 мм/с швидкість другої мурашки
35+59=94 мм/с швидкість віддалення
94*18=1692 мм буде між ними
====================