Із двох гнізд назустріч одна одній одночасно вилетіли ластівки і зустрілися через 10 с.Відстань між

гніздами 420 м. З якою швидкістю летіла перша ластівка, якщо друга летіла зі швидкістю 20 м\с?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Данил.
S = v * t - формула пути
s = 420 (м - расстояние между гнёздами
v = х + 20 (м/с) - скорость сближения
t = 10 (c) - время до встречи
Подставим все значения в формулу и решим уравнение:
(х + 20) * 10 = 420
х + 20 = 420 : 10
х + 20 = 42
х = 42 - 20
х = 22 (м/с) - скорость первой ласточки

2 способ (по действиям)
1) 20 * 10 = 200 (м) - пролетела вторая ласточка за 10 секунд;
2) 420 - 200 = 220 (м) - пролетела первая ласточка за 10 секунд;
3) 220 : 10 = 22 (м/с) - скорость первой ласточки.
Выражение: (420 - 20 * 10) : 10 = 22
Вiдповiдь: перша ластiвка летiла з швидкiстю 22 м/с.